Basında Ziyam İnşaat

Ziya Dağlıer yine başkan seçildi

Bornova Müteahhitler Derneği başkanlığını iki dönemdir sürdüren Bornova’nın tanınmış müteahhitlerden Hemşehrimiz Ziya Dağlıer Bayraklı –Bornova Müteahhitler Derneği Başkanı Seçildi.

Kars Digorlu Hemşerimiz İşadamı Ziya Dağlıer yeniden İzmir Bornova İnşaat Müteahhitler Derneği başkanı seçildi.

1989’da kurulan ve 20 yıldır faaliyetlerine ara vermeden devam eden Bornova İnşaat Müteahhitleri Derneği İzmir’in yeni ilçesi Bayraklı müteahhitleriyle aynı çatı altında bir araya geldi.
İzmir’de yaşanılır yeni kentler ve konutlar üretmek adına müteahhitler derneğinin olağan genel kurulunda derneğin ismi Bornova Bayraklı Müteahhitler Derneği olarak değiştirildi.
Başkanlığını iki dönemdir sürdüren Bornova’nın tanınmış müteahhitlerden Hemşehrimiz Ziya Dağlıer seçildi.

Genel kurulda konuşma yapan Ziya Dağlıer; 2009 yılı Mart ayında Bornova’nın bir kısmının Bayraklı’ya katılması ve Bayraklı’da yeni bir belediye oluşması ile üyelerimizin bir kısmının Bayraklı da kalması nedeni ile derneğimizin adını Bornova Bayraklı İnşaat Müteahhitler Derneği olarak değiştirip daha geniş bir alanda hizmet vermeye devam edeceğiz dedi.

Dağlıer; Ekonomik krizde büyük bir darbe alan inşaat sektörünün ayağı kalkması için güçlü bir yönetim kurulu ile yeniden yapılandık. Derneğimiz ülkemizin en büyük problemi olan işsizliğe ve kent yenileme projelerine çare olacak çalışmalara imza atacaktır.

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;
Başkan Ziya Dağlıer, Binali Özbaykız, Nejdet Tekin, İsmail Keser, Kenan Demir, Zarif Seven, Mehmet Oral, Hasan Yılmaz, Niyazi Gültekin, Mehmet Kala,

Denetim kurulu ise;
Veli Kayı, Nejat Yapıcı, Mustafa Taşdemir seçildiler.


Ege Haber/İzmir/Siyasal Birikim - 03.02.2010

Basında Ziyam İnşaat


E-Mail Listesi

Firmamızla ilgili yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-mail listemize kayıt olunuz.

FinansbankFinansbank
Gazi Bulvarı Şubesi

Konut finansmanında
Ziyam İnşaat çözüm ortağıdır.

Kredinizi hesaplayın...